alarmy-cz-banner

Vytisknout

Kamerové systémy

kamerove-systemyKamerové systémy umožňují sledování střeženého prostoru a vhodně doplňují klasický zabezpečovací systém. Lze je využít pro sledování vnitřních i venkovních prostor. Nejčastěji jsou využívány ke sledování různých objektů nebo pozemků, garáží atd. Obrazový signál je sledován na monitorech, případně může být nahráván pro následné prohlížení. Dnes jsou kamerové systémy stále častěji používány v rodinných nebo bytových domech. Kde slouží nejen jako doplněk zabezpečovacího systému, ale také jako prevence proti vandalismu atd. Uživatel si může obrazový výstup nahrát a později přehrát na nahrávacím zařízení. Záznam lze použít jako důkazní materiál při zkoumání rizikových situací. V současné době některá zařízení umožňují sledování obrazu přes internet, mobilní telefony a počítačovou síť. Kamery lze také využít i při sledování různých výrobních procesů.

 


 

Standardní kamery

kameraTCM-5311-miniStandardní kamery se používají ve vnitřních prostorech nebo v krytech pro venkovní prostředí. Kombinují se s objektivem. Výhodou je nabídka velkého množství kamer a objektivů, které lze kombinovat. Tím se dosáhne optimálního výsledku, např: při špatném světle, nároku na zorný úhel kamery atd

Kompaktní kamery

kamera ACM-1231-miniKompaktní kamery mají v jednom pouzdře objektiv i kameru. Často jsou doplněny o IR diody, které slouží k přisvícení při špatných světelných podmínkách. Jedná se o ekonomickou variantu a nelze v nich měnit objektivy.

Fixed - dome kamery

kopuleMDC7210F2-miniFixed dome jsou půlkulové kamery, které jsou určeny pro montáž na strop, stěny nebo podhledy. Směr pohledu kamery se nastavuje mechanicky.

Speed - dome kamery

Autodome1-miniSpeed-dome jsou půlkulové kamery, které jsou určeny pro montáž na strop, stěny nebo podhledy. Lze je na dálku ovládat, měnit polohu kamery, přibližovat a oddalovat obraz.

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2