alarmy-cz-banner

Vytisknout

HD kamery

Kamerové systémy ve standardu HD umožňují snímat a přenášet obraz kamer ve vysokém rozlišení po koaxiálním kabelu. Jsou ideální řešení v případě rekonstrukce stávajícího analogového kamerového systému, kdy se použijí už nainstalované kabely a pouze se vymění kamery a nahrávací zařízení. HD technologie přenáší nekomprimovaný signál, proto nedochází ke zpoždění obrazu, kostičkování atd. Po koaxiálním kabelu lze obraz přenášet až na 500 metrů. Velkou výhodou HD analogových systémů je poměr cena/výkon, kde získáte systém s rozlišením do 2Mpix za velmi příznivou cenu.

HAC-HFW2220S 

DahuakamHAC-HDW2200MKompaktní HDCVI kamera HAC-HFW2220S s Full HD rozlišením. Kovové tělo a vysoké krytí (IP67) předurčuje tuto kameru pro venkovní využití. Lze jí instalovat na zeď i strop, je vhodná pro nenáročné aplikace (monitorování zahrady atd.) Kamera obsahuje široký objektiv 3,6mm (úhel 88°), IR přísvit do 30m. Pro lepší kvalitu snímaného obrazu nabízí kamera funkce: redukce šumu (2D/3D, kompenzace protisvětla DWDR, AWB, AGC, BLC.

 

  HAC-HFW3220E-Z

Dahuakam-HAC-HFW3220E-ZKompaktní HDCVI kamera HAC-HFW3220E-Z s Full HD rozlišením. Kovové tělo a vysoké krytí (IP67) předurčuje tuto kameru pro venkovní využití. Lze jí instalovat na zeď i strop, je vhodná pro náročnější aplikace (skladové areály atd.) Kamera obsahuje motorický varifokální objektiv 2,7 - 12 mm (úhel 93° - 35°), tím lze nastavit ideální pozorovací úhel kamery. IR přísvit je do 50m. Pro lepší kvalitu snímaného obrazu nabízí kamera funkce: redukce šumu (2D/3D, kompenzace protisvětla DWDR, AWB, AGC, BLC.

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2