alarmy-cz-banner

Vytisknout

Záznam obrazu

Záznamové zařízení slouží k nahrávání a uchovávaní obrazu z bezpečnostních kamer. Podle provedení jsou záznamová zařízení určena pro 4, 8, 16  kamer. Obraz je uchováván na pevném disku. Záznamové zařízení umí nejen nahrávat a přehrávat obraz z kamer, ale také umožňuje nahrávání podle časového harmonogramu, detekci pohybu v obraze, nahrávaní při poplachu, vyhledávání záznamu podle data a času. Ovládá se zpravidla myší, dálkovým ovladačem a je možný dálkový dohled přes LAN/Internet. Hybridní záznamové zařízení umožňují připojení analogových a IP kamer součastně.

 

NUUO NVRmini2

NUUO 2040Digitální síťový rekordér NUUO NVRmini2 NE-2040 pro 4 IP kamery. Tento spolehlivý  NVR je ideální řešení pro menší instalace do 4IP kamer. Nabízí inteligentní vyhledávaní záznamu událostí, ovládací menu v českém jazyce, které je velice intuitivní. Podporuje přes 1000 modelů IP kamer. Obsahuje sloty pro dva HDD o celkové kapacitě 4TB. Živý obraz nebo obrazový záznam lze sledovat přes síť LAN nebo internet pomocí vlastního softwaru nebo webového  prohlížeče. NVR NUUO také podporuje mobilní aplikace  iPhone, iPAD, Android.

 

 

   Samsung SRN-1670D

SRN-1670D NVRSíťový rekordér NVR SRN-1670D slouží k nahrávání obrazu z IP kamer. Podporuje nahrávání obrazu až z 16- ti kamer,  ve vysokém rozlišení a snímkové frekvenci.  Obrazový vystup pro monitor VGA a HDMI.  Sledování živého obrazu nebo záznamu, lze připojeným monitorem nebo dálkově aplikací  Windows Network Viewer. Vyhledávání záznamu podle události nebo času. Záloha přes USB nebo vypálení na DVD interní vypalovačkou. NVR podporuje standard ONVIF, kodeky H.264,MPEG-4 a MJPEG. Menu rekordéru je v češtině. Ovládá se myší nebo dálkovým ovladačem. Připojení IP kamer s rozlišením: VGA (640x480), SVGA (800x600), 4CIF (704x480), 1,3 Mpx (1280x1024), 2 Mpx (1920x1080), 3 Mpx (2048x1536). 

 

VDR4200

VDR4200Nahrávací zařízení VDR 4200 je určené pro záznam z čtyř analogových kamer. K jednoduchému ovládaní slouží USB myš. Nahrávání obrazu lze spustit manuálně, externím poplachem ( zabezpečovací systém nebo čidlo), detekcí pohybu v obraze. Uložené obrazové záznamy lze vyhledávat podle události nebo data a času. Archivace záznamu přes USB port. Obrazový výstup pro monitor je přes HDMI, VGA výstup. Menu je v českém jazyce. Maximální kapacita připojeného disku 4TB. Doporučují se pevné disky AV, pro záznam obrazu a nepřetržitý provoz. Nahrávací zařízení je vhodné pro menší aplikace ( domácnosti atd.). Provoz je tichý, nemá ventilátor.

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2