alarmy-cz-banner

Přístupové a docházkové systémy

Přístupové systémy: Systém je určen pro otevírání dveří, kontrolu a registraci vstupu osob do objektů nebo jejích částí. Místo klíčů se používají identifikační čipy, bezdotykové karty nebo kódové klávesnice. Přístupovým systémem lze zajistit přehledné informace o pohybu osob v budově. Každé osobě lze zadat oprávnění, kam a v jakém čase bude mít přístup. Lze kombinovat s docházkovým systémem nebo zabezpečovacím zařízením.

Docházkové systémy: Nahrazují klasické "píchací" hodiny. Výhodou je přesná a nezaměnitelná evidence časů příchodů a odchodů. Tím je zajištěna jejich lepší kontrola a evidence. Výchozí sestavy docházkového systému lze využít jako podklady k mzdové evidenci. Lze kombinovat s přístupovým systémem.

Vytisknout

Přístupové a docházkové systémy

Přístupové a docházkové systémy včetně zabezpečení pro malé firmy i velké podniky.

 

Vytisknout

Klávesnice a čtečky

Při instalaci klávesnic a čteček nabízíme klávesnice pro vnitřní i venkovní použití. V první řadě je kladen důraz na kvalitu a funkčnost jednotlivých zařízení.

Vytisknout

Domovní telefony

Domovní telefony slouží pro vizuální a zvukovou komunikaci mezi  osobou vstupující do budovy a osobou, za kterou návštěva směřuje.

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2