alarmy-cz-banner

Vytisknout

Domovní telefony

 

Vstupní tabla domovních telefonů obsahují zvonková tlačítka, mikrofon a reproduktor. Pro účinější identifikaci návštěvníka slouží kamera, která se nachází v některých variantách domovních telefonů. Vstupní tabla v provedení antivandal lépe odolávají povětrnostním vlivům a případnému ničení. Některé varianty domovních telefonů umožňují vzájemnou komunikaci mezi vnitřními jednotkami. Modulární systém domovních telefonů umožňuje libovolné rozšiřování systému.

VIDEX

videx-tabloVelmi široký sortiment domovních telefonů Videx, umožňuje sestavit systém pro všechny velikosti objektů. Dodávají se sady telefonů pro malé instalace, které jsou vhodné do rodinných domů. Pro rozsáhlé systémy domovních telefonů se využívá modulární systém. Vstupní panely mohou obsahovat nejen zvonková tlačítka, ale také kameru nebo moduly kontroly vstupu( kódové klávesnice, bezdotykové čtečky). Vstupní moduly se vyrábí ve variantách pro zápustnou nebo povrchovou montáž. Povrch modulů je vyroben v mnoha variantách, standardně z nerezové oceli a hliníku. Další možností je provedení bronz, bílá nebo hnědá barva. Vnitřní telefony jsou vyrobeny z bílého nárazuvzdorného plastu ABS.

 

WRT

wrttablo-miniVideotelefon WRT: Je určen pro menší aplikace s jednou nebo dvěmi vstupními jednotkami a max. 38 vnitřními jednotkami. Vhodný pro použití u rodinných domů, bytových domů atd. Vstupní tablo obsahuje, zvonkové tlačítko, barevnou kameru, IR přisvícení, reproduktor a mikrofon. Kovový kryt se stříškou zajišťuje větší odolnost proti povětrnostním vlivům. Při nízké intenzitě světla se kamera  automaticky přepíná do ČB režimu. Vnitřní jednotky jsou dodávány ve dvou variantách. První varianta je audiotelefon s tlačítkem pro ovládání el. zámku. Druha varianta je zobrazovací jednotka s barevným LCD displejem. Úhlopříčka LCD je 3,5" a 5,6". Pokud je v objetku více vnitřních jednotek, lze mezi nimi komunikovat.

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2