alarmy-cz-banner

Vytisknout

Klávesnice a čtečky

 

Při instalaci klávesnic a čteček nabízíme klávesnice pro vnitřní i venkovní použití. V první řadě je kladen důraz na kvalitu a funkčnost jednotlivých zařízení.  

Nabízíme klávesnice a čtečky značky:

Videx

Videxdlouhklaves-miniKódové zámky Videx jsou vyráběny z velice kvalitních materiálů. Vyznačují se vysokou odolností proti mechanickému poškození. Dodávají se ve variantách pro povrchovou nebo zápustnou montáž. Lze je Videx-klavesnice-minitaké nainstalovat do vchodových tabel v kombinaci s audio nebo video dveřním systémem. Plastová varianta kódových zámků je určena pro vnitřní použití. Všechny kódové zámky se po vložení neplatného kódu dočasně zablokují.

Při vkládání dalších neplatných kódů se doba zablokování prodlužuje. Řídící obvody a relé pro otevírání dveří jsou umístěny v kódovém zámku. Pokud je vyžadována vyšší úroveň zabezpečení,,jsou řídící obvody a relé pro otevírání dveří umístěny v řídící jednotce. Ta je nainstalovaná v objektu na bezpečném místě. Toto zapojení zabraňuje zásahu do elektroniky systému a možnému nežádoucímu aktivování relé a otevření dveří.

Sebury

Kódové klávesnice

klávesnice - Sebury kodak-minikódová klávesnice sebury kodak k3-miniKódové klávesnice Sebury jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Vnitřní jsou plastové v šedé barvě a venkovní z masivního kovu. Lze je ovládat uživatelským kódem, kartou nebo kombinací karty a uživatelského kódu. Kódová klávesnice obsahuje jedno relé pro ovládání dveří.

Klávesníce

 • Počet uživatelských kódů: 1000
 • Počet karet: 1000
 • Doba aktivace relé: 00 - 99 sec.
 • Čtecí dosah pro karty: 3 - 8 cm

Čtečka otisků prstů Sebury

čtečka otisku prstů - seburyf1-miniČtečka otisků prstů Sebury je určena pro venkovní i vnitřní prostředí. Je vyrobena z masivního kovu ve stříbrné barvě. Čtečka může pracovat ve dvou režimech. Pomocí zabudovaného relé může ovládat dveřní zámek nebo může být zapojena do přístupového systému Digiplex. Je také kompaktibilní s přistupovými systémy s rozhraním Wiegand 26bit/34bit. Programování čtečky a přiřazování otisků prstů se provádí pomocí bezdrátové IR klávesnice.

 • Kapacita paměti: max. 120 otisků
 • Rychlost čtení: menší než 1 sec.
 • Čas identifikace: menší než 2 sec.

Čtečka otisků prstů s klávesnici

čtečka otisků prstů s klávesnicí - SEBURY-BC-2018Čtečka otisků prstů s klávesnici je určena pro vnitřní prostředí. Je vyrobena z plastu v barvách stříbrná/šedá. Ovládání je možné pomocí otisku prstu nebo kombinací otisku prstu a zadání uživatelského kódu. Pomocí zabudovaného relé může ovládat dveřní zámek nebo může být zapojena do přístupového systému Digiplex. Je také kompaktibilní s přistupovými systémy s rozhraním Wiegand 26bit/34bit. Programování čtečky a přiřazování otisků prstů se provádí pomocí klávesnice.

 • Kapacita paměti : max. 800otisků
 • Rychlost čtení : menší než 1 sec.
 • Čas identifikace : menší než 4 sec.

Bezdotyková čtečka karet

bezdrátová čtečka - SEBURY-LR110Bezdotyková čtečka karet je určena pro venkovní i vnitřní prostředí. Je vyrobena z plastu ve stříbrné nebo černé barvě. Součástí čtečky je kabel pro připojení do přístupového systému Digiplex EVO. Také je kompaktibilní s přístupovými systémy s rozhraním Wiegand 26bit.

 • Čtecí dosah: 6 cm

 

 

Paradox

Paradox bezdrátová klávesnice - DGPklavesctecka-miniBezdotyková čtečka karet je určena pro venkovní i vnitřní prostředí. Čtečku je možné ovládat kartou, uživatelským kódem nebo kartou s potvrzením kódu. Čtečka je vyrobena z černého plastu. Obsahuje relé pro ovládaní dveří.

 • Čtecí dosah : 3 - 6 cm
 • Počet karet/kódů: 999

bezdotyková čtečka karet - DGPR915Bezdotyková čtečka karet je určena pro venkovní i vnitřní prostředí. Zapojuje se do přístupového systému Digiplex EVO. Čtečka může pracovat v jednou ze čtyř režimů: ovládání pouze kartou, kódem, karta nebo kód, karta potvrzená kódem.

 • Čtecí dosah: 8 cm
 • Barva : černá, bílá, stříbrná

DGPctecka-miniDGPcteckavnitr-miniBezdotykové čtečky karet jsou určeny pro venkovní i vnitřní prostředí. Jsou vyrobeny z černého plastu. Zapojují se do přístupového systému Digiplex EVO.

 • Čtecí dosah: 8 cm

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2