alarmy-cz-banner

Vytisknout

Servis a opravy

Pravidelná zkouška funkčnosti elektronického zabezpečovacího systému

Pravidelná zkouška funkčnosti elektronického zabezpečovacího systému Vzhledem k tomu, že zabezpečovací systém je elektronické zařízení, nabízíme klientům funkční zkoušky. Ty pomohou včas odhalit případnou poruchu nebo nefunkční část systému. Tato služba zahrnuje kompletní prohlídku systému. Je testován záložní akumulátor v ústředně, venkovní zálohované siréně a je provedena vyměněna slabých baterií v bezdrátových čidlech. Ověřuje se správná funkce ústředny, všech detektorů, telefonních nebo GSM komunikátorů. Je-li objekt napojen na pult centralizované ochrany, je také zkontrolován správný přenos informací na něj. Zkoušky je vhodné udělat např. před dovolenou či po bouřce, kdy blesk v blízkosti může poškodit elektronickou část. Aby mohla být garantována spolehlivá funkce systému, doporučuje legislativa i výrobce jeho pravidelnou servisní prohlídku. Tuto je u nás možno sjednat v pravidelných čtvrtletních, pololetních nebo ročních intervalech. Pravidelná servisní prohlídka je však vyžadována alespoň jednou ročně. O výsledku pravidelné zkoušky je proveden zápis do provozní knihy EZS.

 

Pravidelná revize elektronického zabezpečovacího systému

Tato služba zahrnuje to samé jako pravidelná zkouška funkčnosti a je rozšířená o revizi silnoproudé a slaboproudé části zařízení.. O této zkoušce je proveden zápis do provozní knihy EZS a je vypracována revize.

 

Pokud potřebujete opravu Vašeho zabezpečovacího systému, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nabízíme opravy (opravy, rožšíření, výměny záložních akumulátorů) zabezpečovacích systémů výrobců Jablotron, DSC, Paradox, Siemens a dalších.

 

Zde jsou obrázky ovládacích klávesnic pro lepší orientaci:

 

Jablotron:

novatabjablotron

 Paradox řada Spectra:

 novatabspectra

Paradox řada Esprit:

 vovatabesprit

Pradadox řada Digiplex:

novatabdigiplex

DSC:

novatabdsc

 Siemens:

novatabsiemens

 

alarmy-cz

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2