alarmy-cz-banner

Vytisknout

Zabezpečení domu

Při návrhu zabezpečení rodinného domu se musíme soustředit nejen na vstupní dveře, ale i na další místa možného napadení. Prostorovou ochranu zajišťují pohybové detektory. Magnetické kontakty umístěné na dveřích a oknech, zajišťují s detektory tříštění skla obvodovou ochranu. Při pokusu o rozbití skla nebo otevření oken a dveří, nastane poplach ještě dřív než je zloděj uvnitř objektu. Pokud je vyhlášen poplach je akusticky signalizován vnitřní a venkovní sirénou.Zabezpečovací systém může zaslat zprávu o narušení objektu na pult centralizované ochrany PCO nebo případně na Váš mobilní telefon.

V případě kompletní instalace elektronického zabezpečovacího systému Jablotron řady JA – 80 OASIS, nebo JA – 100 a následné připojení na pult centralizované ochrany Jablotron s výjezdem, klient dostává automaticky dotaci na 3 měsíce CELKOVÉ OCHRANY zdarma. Zcela bez závazku se tak může přesvědčit, co znamená pocit skutečného bezpečí.

 

Jak řešit elektronické zabezpečení rodinného domu?

Pro střežení rodinného domu se nabízí několik variant. Při odchodu můžete zakódovat celý dům z klávesnice u vstupních dveří nebo z klávesnice v garáži pokud odjíždíte autem.  Na noc lze zakódovat spodní část domu včetně garáže. Při návratu do objektu určenou cestou, klávesnice začnou pípat a tím Vás upozorní, že je potřeba zabezpečovací systém odjistit kódem nebo přístupovou kartou. Návrh rozmístění ovládacích klávesnic a detektorů je znázorněno na níže zobrazených obrázcích.

Dům přízemí:

dum-suteren

Dům patro:

dum-patro

 

Vhodné ústředny pro zabezpečení v našeho domu

ustredna-JA80-OASIS

 

ustredna-A100

 

 

 

 

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2