alarmy-cz-banner

Vytisknout

Zabezpečení firmy, kanceláře, skladu

Elektronické zabezpečovací systémy, které nabízíme se dají použít, jak  v kancelářských a skladových objektech, tak i v prodejnách různých velikostí. Jejich velkou výhodou je rozšiřování a dělení do více samostatných systémů. Všechny alarmy jsou certifikované a homologované pro použití v ČR.

Elektronický zabezpečovací systém je nejen vynikající ochrana před případnými zloději, ale může Váš majetek a životy také ochránit před požárem. Může Vás upozornit na únik plynu, vody nebo výpadek elektrického proudu.

Pro instalace v komerčních objektech nabízíme systémy řady JA-80 OASIS a řady JA 100. Jsou to kvalitní, spolehlivé a certifikované alarmy. Vybrat si můžete z ústředen JA-82K, JA-83K,  JA-101K a JA-106K, které tvoří mozek celého systému. Zabezpečovací systém se zpravidla  ovládá klávesnicemi umístěnými u vstupů do určených prostor. K ovládání slouží uživatelské kódy nebo bezkontaktní dotykové čipy. O střežení se starají pohybové detektory, na okna a dveře lze umístit magnetické kontakty, ty vyvolají případný poplach, ještě před vstupem narušitele do objektu. Poplachy jsou akusticky signalizovány vnitřní a venkovní sirénou, případně je informace přenášena GSM komunikátorem na Vaše mobilní telefony nebo na pult centralizované ochrany.

V případě kompletní instalace elektronického zabezpečovacího systému Jablotron řady JA – 80 OASIS, nebo JA – 100 a následné připojení na pult centralizované ochrany Jablotron s výjezdem, klient dostává automaticky dotaci na 3 měsíce CELKOVÉ OCHRANY zdarma. Zcela bez závazku se tak může přesvědčit, co znamená pocit skutečného bezpečí.
 
Vhodnou a hojně využívanou bezpečnostní nástavbou je kamerový systém. V prodejnách slouží k monitorování osob pohybujících se po prodejně a hlídání zboží proti krádeži. V kancelářích a skladových areálech mohou kamery monitorovat vstupy do objektu a přilehlé pozemky.
 
Pro kontrolu pohybu osob a určení kam, která osoba  může vstoupit, slouží  přístupové systémy. Zpravidla se ovládají bezdotykovými kartami nebo kódovými klávesnicemi.

 

jablotron logo

paradox

siemens logo

alarmy-cz-logo-2