Kamery

Kamerové systémy

Kamerové systémy umožňují sledování střeženého prostoru a vhodně doplňují klasický zabezpečovací systém. Lze je využít pro sledování vnitřních i venkovních prostor. Nejčastěji jsou využívány ke sledování různých objektů nebo pozemků, garáží atd. Obrazový signál je sledován na monitorech, případně může být nahráván pro následné prohlížení. Dnes jsou kamerové systémy stále častěji používány v rodinných nebo bytových domech. Kde slouží nejen jako doplněk zabezpečovacího systému, ale také jako prevence proti vandalismu atd. Uživatel si může obrazový výstup nahrát a později přehrát na nahrávacím zařízení. Záznam lze použít jako důkazní materiál při zkoumání rizikových situací. V současné době některá zařízení umožňují sledování obrazu přes internet, mobilní telefony a počítačovou síť. Kamery lze také využít i při sledování různých výrobních procesů.


 

Previous Next

Kamerové systémy ve standardu HD umožňují snímat a přenášet obraz kamer ve vysokém rozlišení po koaxiálním kabelu. Jsou ideální řešení v případě rekonstrukce stávajícího analogového kamerového systému, kdy se použijí už nainstalované kabely a pouze se vymění kamery a nahrávací zařízení. HD technologie přenáší nekomprimovaný signál, proto nedochází ke zpoždění obrazu, kostičkování atd. Po koaxiálním kabelu lze obraz přenášet až na 500 metrů. Velkou výhodou HD analogových systémů je poměr cena/výkon, kde získáte systém s rozlišením od 2Mpix až 8Mpix za velmi příznivou cenu.

Previous Next

IP kamery nabízí digitální zpracování obrazového signálu. Digitální zpracování signálu umožňuje připojení kamery do počítačové sítě. K přenášení obrazu se využívají kroucené 4 párové kabely. Velkou výhodou je přenos obrazu na velké vzdálenosti bez ztráty kvality obrazu.

Previous Next

 

Bezdrátové WiFi kamery jsou ideální pro zabezpečení domácností a rodinných domů. Přenos obrazu se realizuje domácí Wifi sítí nebo vysoce zabezpečenou WiFi sití při použití nahrávacího zařízení. Ke kamerovému systému se lze připojit kdykoliv přes mobilní aplikaci nebo PC. Rozlišení Wifi kamer je 2 až 4Mpx.

 

Previous Next

Záznamové zařízení slouží k nahrávání a uchovávaní obrazu z bezpečnostních kamer. Podle provedení jsou záznamová zařízení určena pro 4, 8, 16 až 256  kamer. Obraz je uchováván na pevném disku. Záznamové zařízení umí nejen nahrávat a přehrávat obraz z kamer, ale také umožňuje nahrávání podle časového harmonogramu, detekci pohybu v obraze, nahrávaní při poplachu, vyhledávání záznamu podle data a času. Ovládá se zpravidla myší, dálkovým ovladačem a je možný dálkový dohled přes LAN/Internet. Hybridní záznamové zařízení umožňují připojení analogových a IP kamer součastně.

Addresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829