Přístupové systémy

Previous Next

Přístupové systémy

Přístupové  pro bytové domy, malé firmy i velké podniky. Autonomní klávesnice  Dahua a Videx jsou vhodné pro jednoduché aplikace otevírání dveří.

 

 

 Dahua ASI1201A-D

 Autonomní dotyková kódová klávesnice se čtečkou ID karet (125kHz) určená pro vnitřní i venkovní použití, lze nadefinovat až 30 000 uživatelů, výstupním signálem je relé s možností ovládat další zařízení (dveře). Autorizace uživatele je možná zadáním kódu, přiložením karty nebo potvrzení karty kódem. Pro obsluhu dveří je možné dále využít vstup pro odchodové tlačítko a poplachový výstup pro detekci násilného otevření dveří. 

 

 

 

 

Videx 

Kódové zámky Videx jsou vyráběny z velice kvalitních materiálů. Vyznačují se vysokou odolností proti mechanickému poškození. Dodávají se ve variantách pro povrchovou nebo zápustnou montáž. Lze je také nainstalovat do vchodových tabel v kombinaci s audio nebo video dveřním systémem. Plastová varianta kódových zámků je určena pro vnitřní použití. Všechny kódové zámky se po vložení neplatného kódu dočasně zablokují. Při vkládání dalších neplatných kódů se doba zablokování prodlužuje. Řídící obvody a relé pro otevírání dveří jsou umístěny v kódovém zámku. Pokud je vyžadována vyšší úroveň zabezpečení,jsou řídící obvody a relé pro otevírání dveří umístěny v řídící jednotce. Ta je nainstalovaná v objektu na bezpečném místě. Toto zapojení zabraňuje zásahu do elektroniky systému a možnému nežádoucímu aktivování relé a otevření dveří.

 

 

 

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829