Zabezpečení

Zabezpečení

Kvalitní zabezpečovací systém vyžaduje v první řadě odbornou montáž provedenou certifikovanou instalační firmou. Pro zajištění skutečného bezpečí se zabezpečovací systém neobejde bez nepřetržitého dohledu a profesionálního zásahu při poplachu. Využijte proto spolu s montáží systému JABLOTRON 100+ nabízenou unikátní celkovou ochranu připojením hlídaného objektu k Bezpečnostnímu centru. Tato služba je první 3 měsíce poskytována zcela zdarma!

 

 

Previous Next

Zabezpečovací ústředna řady JABLOTRON 100+ umí zasílat informace o stavech systému na Váš mobilní telefon. Pro vyšší bezpečnost střeženého objektu lze zasílat informace o objektu na pult centralizované ochrany PCO, který zajišťuje nepřetržitý  dohled a   profesionální zásah při poplachu.  

Previous Next

Ústředna nejdůležitějším prvkem zabezpečovacího systému. Sbírá informace od jednotlivých komponentů. Tyto informace vyhodnotí a zajistí odpovídající odezvu. Pokud je střežený objekt v zapnutém stavu a je narušen, ústředna vyhlásí poplach a spustí sirény.

Previous Next

Při návrhu zabezpečení bytů a rodinných domů se musíme soustředit nejen na vstupní dveře, ale i na další místa možného napadení. Prostorovou ochranu zajišťují pohybové detektory. Magnetické kontakty umístěné na dveřích a oknech, zajišťují s detektory tříštění skla obvodovou ochranu. Při pokusu o rozbití skla nebo otevření oken a dveří, nastane poplach ještě dřív než je zloděj uvnitř objektu. Pokud je vyhlášen poplach je akusticky signalizován vnitřní a venkovní sirénou.Zabezpečovací systém může zaslat zprávu o narušení objektu na pult centralizované ochrany PCO nebo případně na Váš mobilní telefon.

Previous Next

Elektronické zabezpečovací systémy, které nabízíme se dají použít, jak  v kancelářských a skladových objektech, tak i v prodejnách různých velikostí. Jejich velkou výhodou je rozšiřování a dělení do více samostatných systémů. Všechny alarmy jsou certifikované a homologované pro použití v ČR.

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829