Servis

Servis a opravy

Pravidelná zkouška funkčnosti elektronického zabezpečovacího systému

Pravidelná zkouška funkčnosti elektronického zabezpečovacího systému Vzhledem k tomu, že zabezpečovací systém je elektronické zařízení, nabízíme klientům funkční zkoušky. Ty pomohou včas odhalit případnou poruchu nebo nefunkční část systému. Tato služba zahrnuje kompletní prohlídku systému. Je testován záložní akumulátor v ústředně, venkovní zálohované siréně a je provedena vyměněna slabých baterií v bezdrátových čidlech. Ověřuje se správná funkce ústředny, všech detektorů, telefonních nebo GSM komunikátorů. Je-li objekt napojen na pult centralizované ochrany, je také zkontrolován správný přenos informací na něj. Zkoušky je vhodné udělat např. před dovolenou či po bouřce, kdy blesk v blízkosti může poškodit elektronickou část. Aby mohla být garantována spolehlivá funkce systému, doporučuje legislativa i výrobce jeho pravidelnou servisní prohlídku. Tuto je u nás možno sjednat v pravidelných čtvrtletních, pololetních nebo ročních intervalech. Pravidelná servisní prohlídka je však vyžadována alespoň jednou ročně. O výsledku pravidelné zkoušky je proveden zápis do provozní knihy EZS.

 

Pravidelná revize elektronického zabezpečovacího systému

Tato služba zahrnuje to samé jako pravidelná zkouška funkčnosti a je rozšířená o revizi silnoproudé a slaboproudé části zařízení.. O této zkoušce je proveden zápis do provozní knihy EZS a je vypracována revize.

 

Pokud potřebujete opravu Vašeho zabezpečovacího systému, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nabízíme opravy (opravy, rožšíření, výměny záložních akumulátorů) zabezpečovacích systémů výrobců Jablotron, DSC, Paradox, Siemens a dalších.

 

Zde jsou obrázky ovládacích klávesnic pro lepší orientaci:

 

Jablotron:

 

 

 

 

 

 

 

 

 Paradox řada Spectra:

 

 

 

 

 

  

 

Paradox řada Esprit:

 

 

 

 

 

 

 

Pradadox řada Digiplex:

 

 

 

 

 

 

 

DSC:

 

 

 

 

 

 

 

 Siemens:

 

 
Previous Next

Naše firma je certifikována výrobcem ke kvalifikované montáži systému a jsme nositeli koncesované živnosti, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou.

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829