Domovní telefony

Previous Next

Domovní telefony

 

Vstupní tabla domovních telefonů obsahují zvonková tlačítka, mikrofon a reproduktor. Pro účinnější identifikaci návštěvníka slouží kamera, která se nachází v některých variantách domovních telefonů. Vstupní tabla v provedení antivandal lépe odolávají povětrnostním vlivům a případnému ničení.
 
Některé varianty domovních telefonů umožňují vzájemnou komunikaci mezi vnitřními jednotkami. Modulární systém domovních telefonů umožňuje libovolné rozšiřování systému.

VIDEX

videx tabloVelmi široký sortiment domovních telefonů Videx, umožňuje sestavit systém pro všechny velikosti objektů. Dodávají se sady telefonů pro malé instalace, které jsou vhodné do rodinných domů. Pro rozsáhlé systémy domovních telefonů se využívá modulární systém. Vstupní panely mohou obsahovat nejen zvonková tlačítka, ale také kameru nebo moduly kontroly vstupu( kódové klávesnice, bezdotykové čtečky). Vstupní moduly se vyrábí ve variantách pro zápustnou nebo povrchovou montáž. Povrch modulů je vyroben v mnoha variantách, standardně z nerezové oceli a hliníku. Další možností je provedení bronz, bílá nebo hnědá barva. Vnitřní telefony jsou vyrobeny z bílého nárazuvzdorného plastu ABS.

 

            

XtendLan

Videotelefony XtendLan: Jsou určeny pro menší aplikace . Vhodné pro použití u rodinných domů, bytových domů atd. Vstupní tablo obsahuje, zvonkové tlačítko, barevnou kameru, IR přisvícení, reproduktor a mikrofon. Kovový kryt se stříškou zajišťuje větší odolnost proti povětrnostním vlivům. Při nízké intenzitě světla se kamera  automaticky přepíná do ČB režimu. Vnitřní jednotky jsou dodávány ve dvou variantách. První varianta je audiotelefon s tlačítkem pro ovládání el. zámku. Druha varianta je zobrazovací jednotka s barevným LCD displejem. Úhlopříčka LCD je 7". Pokud je v objetku více vnitřních jednotek, lze mezi nimi komunikovat.

 

 

 

 

 

 

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829