Záznam obrazu

Previous Next

Záznam obrazu

Záznamové zařízení slouží k nahrávání a uchovávaní obrazu z bezpečnostních kamer. Podle provedení jsou záznamová zařízení určena pro 4, 8, 16 až 256  kamer. Obraz je uchováván na pevném disku. Záznamové zařízení umí nejen nahrávat a přehrávat obraz z kamer, ale také umožňuje nahrávání podle časového harmonogramu, detekci pohybu v obraze, nahrávaní při poplachu, vyhledávání záznamu podle data a času. Ovládá se zpravidla myší, dálkovým ovladačem a je možný dálkový dohled přes LAN/Internet. Hybridní záznamové zařízení umožňují připojení analogových a IP kamer součastně.

 

 NUUO NVRmini2

NUUO NVR mini2Digitální síťový rekordér NUUO NVRmini2 NE-2040 pro 4 IP kamery. Tento spolehlivý  NVR je ideální řešení pro menší instalace do 4IP kamer. Nabízí inteligentní vyhledávaní záznamu událostí, ovládací menu v českém jazyce, které je velice intuitivní. Podporuje přes 1000 modelů IP kamer. Obsahuje sloty pro dva HDD o celkové kapacitě 4TB. Živý obraz nebo obrazový záznam lze sledovat přes síť LAN nebo internet pomocí vlastního softwaru nebo webového  prohlížeče. NVR NUUO také podporuje mobilní aplikace  iPhone, iPAD, Android.

 


 

  Hikvision DS-7604NI-K1

Síťový rekordér Hikvision DS-7604NI-K1 slouží k nahrávání obrazu z IP kamer. Podporuje nahrávání obrazu 4 IP kamer,  ve vysokém rozlišení 8MPX .  Obrazový vystup pro monitor VGA a HDMI.  Sledování živého obrazu nebo záznamu, lze připojeným monitorem nebo dálkově aplikací HIK-Connect. Vyhledávání záznamu podle události nebo času. Záloha uloženého záznamu přes USB  Menu rekordéru je v češtině. Ovládá se myší nebo dálkovým ovladačem. Rekordér je vhodný pro menší aplikace, jako jsou byty nebo RD.

 

 Hikvision DS-7608I-K1

 Hikvision DS-7608I-K1

Síťový rekordér Hikvision DS-7608NI-K1 slouží k nahrávání obrazu z IP kamer. Podporuje nahrávání obrazu 8 IP kamer,  ve vysokém rozlišení 8MPX .  Obrazový vystup pro monitor VGA a HDMI.  Sledování živého obrazu nebo záznamu, lze připojeným monitorem nebo dálkově aplikací HIK-Connect. Vyhledávání záznamu podle události nebo času. Záloha uloženého záznamu přes USB  Menu rekordéru je v češtině. Ovládá se myší nebo dálkovým ovladačem. Kamery lze napájet přes POE vstupy rekordéru do vzdálenosti  250m. Rekordér je vhodný pro aplikace, jako jsou kanceláře nebo RD.

 

 

 

XVRHCDA420

Hybridní nahrávací zařízení XRVHCDA420 je určené pro záznam z čtyř HD analogových kamer (AHD/TVI/CVI/CVBS) nebo 12 IP kamer. Lze kombinovat propojení 2 x HD kamery a 7 x IP kamery  K jednoduchému ovládaní slouží USB myš. Nahrávání obrazu lze spustit manuálně, externím poplachem ( zabezpečovací systém nebo čidlo), detekcí pohybu v obraze. Uložené obrazové záznamy lze vyhledávat podle události nebo data a času. Archivace záznamu přes USB port. Obrazový výstup pro monitor je přes HDMI, VGA výstup. Vzdálené sledovaní přes mobilní aplikace. Menu je v českém jazyce. Maximální kapacita připojeného disku 4TB. Doporučují se pevné disky AV, pro záznam obrazu a nepřetržitý provoz. Nahrávací zařízení je vhodné pro menší aplikace ( domácnosti atd.). 

 

 

 

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829