Kamery

Kamerové systémy

Kamerové systémy umožňují se vzdáleně podívat do vašeho objektu a zkontrolovat co se děje například ve chvíli, kdy váš alarm zahlásí poplach. Na obraz z kamer se můžete podívat z mobilního telefonu nebo monitoru vašeho počítače. Při použití záznamového zařízení, kamerový systém umožní zpětně dohledat v čase událost, která se u vás stala.

Previous Next

Kamerové systémy ve standardu HD umožňují snímat a přenášet obraz kamer ve vysokém rozlišení po koaxiálním kabelu. Jsou ideální řešení v případě rekonstrukce stávajícího analogového kamerového systému, kdy se použijí už nainstalované kabely a pouze se vymění kamery a nahrávací zařízení. HD technologie přenáší nekomprimovaný signál, proto nedochází ke zpoždění obrazu, kostičkování atd. Po koaxiálním kabelu lze obraz přenášet až na 500 metrů. Velkou výhodou HD analogových systémů je poměr cena/výkon, kde získáte systém s rozlišením od 2Mpix až 8Mpix za velmi příznivou cenu.

Previous Next

IP kamery nabízí digitální zpracování obrazového signálu. Digitální zpracování signálu umožňuje připojení kamery do počítačové sítě. K přenášení obrazu se využívají kroucené 4 párové kabely. Velkou výhodou je přenos obrazu na velké vzdálenosti bez ztráty kvality obrazu.

Previous Next

Bezdrátové WiFi kamery jsou ideální pro zabezpečení domácností a rodinných domů. Přenos obrazu se realizuje domácí Wifi sítí nebo vysoce zabezpečenou WiFi sití při použití nahrávacího zařízení. Ke kamerovému systému se lze připojit kdykoliv přes mobilní aplikaci nebo PC. Rozlišení Wifi kamer je 2 až 4Mpx.

 

Previous Next

Záznamové zařízení slouží k nahrávání a uchovávaní obrazu z bezpečnostních kamer. Podle provedení jsou záznamová zařízení určena pro 4, 8, 16 až 256  kamer. Obraz je uchováván na pevném disku. Záznamové zařízení umí nejen nahrávat a přehrávat obraz z kamer, ale také umožňuje nahrávání podle časového harmonogramu, detekci pohybu v obraze, nahrávaní při poplachu, vyhledávání záznamu podle data a času. Ovládá se zpravidla myší, dálkovým ovladačem a je možný dálkový dohled přes LAN/Internet. Hybridní záznamové zařízení umožňují připojení analogových a IP kamer součastně.

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829