Zabezpečení

Previous Next

Ústředny pro zabezpečení

Ústředna nejdůležitějším prvkem zabezpečovacího systému. Sbírá informace od jednotlivých komponentů. Tyto informace vyhodnotí a zajistí odpovídající odezvu. Pokud je střežený objekt v zapnutém stavu a je narušen, ústředna vyhlásí poplach a spustí sirény.

Pokud je uživatel monitorován pultem centrální ochrany (PCO), předá zprávu o narušení objektu. Operátor PCO neprodleně vyšle výjezdovou jednotku. Poplachové a další zprávy o stavech systému ( poruchy, zapnutí/vypnutí), může ústředna také předávat uživateli na mobilní telefon. K ovládání zabezpečovacího systému se nejčastěji používají kódové klávesnice. Slouží nejen k zapínání a vypínání systému, ale také k nastavení uživatelských kódů, prohlížení historie událostí atd. K velmi jednoduchému ovládání zabezpečovacího systému slouží bezdrátová klíčenka. Pro připojení na PCO musí být ústředny vybaveny digitálním komunikátorem. Při předávání poplachových informací na uživatelův telefon, se musí systém rozšířit o hlasový komunikátor nebo GSM komunikátor, který umožňuje zasílání sms zpráv.

 

 Ústředna JA-100+ 

 Zabezpečovací ústředny JA -103 a JA -107   jsou ideální řešení pro malé i rozsáhlejší objekty.  Vynikají spolehlivostí, softwarovým řešením, jednoduchou a přehlednou obsluhou a řadou progresivních technických řešení. Elegantní design klávesnic, řada doplňujících modulů rozšiřujících užitné vlastnosti systému, (moduly pro rozšíření programovatelných výstupů, domácí automatizace) charakterizují zabezpečovací systém JABLOTRON 100+. Stavebnicová koncepce umožňuje sestavit zabezpečovací systém podle vašich požadavků. K ovládání slouží LCD klávesnice, bezdotykové čipy a karty, nebo bezdrátové klíčenky. Systém JA-100 umí ovládat topení, měřit teplotu v objetu, ovládat garážová vrata, zavlažování, žaluzie atd.   Zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ je navržen až pro 600 uživatelů a lze ho rozdělit až na 15 samostatných sekcí. Umožňuje použít až 230 periferií. 


Kvalitní zabezpečovací systém vyžaduje v první řadě odbornou montáž provedenou certifikovanou instalační firmou. Pro zajištění skutečného bezpečí se zabezpečovací systém neobejde bez nepřetržitého dohledu a profesionálního zásahu při poplachu. Využijte proto spolu s montáží systému JABLOTRON 100+ nabízenou unikátní celkovou ochranu připojením hlídaného objektu k Bezpečnostnímu centru. Tato služba je první 3 měsíce poskytována zcela zdarma!

 

Součástí zabezpečovací ústředny řady  JA-100 je GSM komunikátor s vloženou bezpečnostní SIM kartou. Ta umožňuje připojení zařízení na pult centralizované ochrany s výjezdem nebo zasílání informací na Váš mobilní telefon. Při použití bezpečnostní SIM karty lze zabezpečovací systém JA-100 ovládat mobilní aplikací MyJABLOTRON, tabletem, případně počítačem.

Při poplachu lze automaticky pořídit minutový záznam z kamer, které jsou připojeny k zabezpečovacímu zařízení. Záznam je možné sledovat aplikací My JABLOTRON.

Adresa

Vyhlídkova 766/17

196 00 Praha 9

IČO: 43933220

DIČ: CZ6908113949

 

Kontaktní informace

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.larmy-cz.cz

Mobil: +420 608 116 789

Mobil: +420 603 570 829